Працевлаштування

 

Ні для кого не секрет, що сьогодні знайти хорошу, високооплачувану та стабільну роботу – заняття не з простих. Здобувач вимушений витрачати багато часу на розміщення оголошень в Інтернеті та газетах, походи на співбесіди, які не приносять бажаних плодів. Роботодавцям, у свою чергу, також непросто підібрати нового працівника. Це пов'язано з тим, що під час співбесіди з людиною досить складно побачити її потенціал, адже жодному керівнику організації не хочеться приймати на роботу співробітника, який не виправдав очікування.

Для економії часу та сил, Центр з навчання та працевлаштування у Чернігові пропонує допомогу і роботодавцям, і претендентам на безкоштовній основі.

Роботодавці можуть бути впевнені в тому, що:

  • Кожна людина, яка пройшла навчання в Центрі, володіє необхідними знаннями та практичним досвідом, достатнім для роботи в компанії
  • Центр надає велику базу претендентів, кожен з яких має великий потенціал і може успішно розвиватися, як в особистісних досягненнях, так і професійних.

Здобувачеві ми пропонуємо:

  • Працевлаштування у Чернігові у найкращих перевірених компаніях. Центр співпрацює виключно з серйозними організаціями, що розвиваються, тому ймовірність наткнутися на шарлатанів – виключена
  • Абсолютно безкоштовну інформаційну підтримку у пошуку роботи
  • Розвиток професійних навичок та знань, здобутих у ході навчання.

Як це відбувається?

На нашому сайті розміщено бланк резюме, заповнивши який ви стаєте активним здобувачем. Ми відповімо на будь-які ваші запитання та надаємо безкоштовну інформаційну підтримку. Крім цього ви зможете самостійно переглядати пропозиції щодо роботи в нашій групі VK, де роботодавці розміщують оголошення про пошук нових працівників Роботодавці також можуть розміщувати свої вакансії на нашому офіційному сайті.

Знайти роботу своєї мрії? Завести цінного співробітника? Не проблема! Центр навчання та працевлаштування в Чернігові вам обов'язково в цьому допоможе!

П.І.Б. (обов'язково)

День, місяць та рік народження (обов'язково). У будь-якій зручній формі.

Ваше місто проживання (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Претендую на посаду (обов'язково)

Освіта (спеціальність, назва навчального закладу та період навчання)

Досвід роботи (період роботи, посада, організація)

додаткова інформація

Компанія-роботодавець

Місто

Номер телефону (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Вакансія

Графік роботи

Розташування

Умови оплатиАкадемія краси

Комп'ютерна академія

Школа бізнесу

Школа бухгалтерії

Школа іноземних мов

Школа масажу

Школа професійного дизайну

Школа творчості