Як же берегти свої чудові шедеври на руках, адже можуть і зламатися, і зіпсуватися? Першого дня після процедури не можна мочити руки і не варто ходити в сауну або лазню, тому що їм шкідливі перепади температури. Далі треба звикати до нових нігтів, якщо ти захотіла зробити їх дуже довгими. Не розмахуй руками, не стукаючи пальцями по столу – можна зламати новий, ще не зміцнілий нігтик першого ж дня.
Через деякий час ти зрозумієш, що нові нігті – це твоє продовження і буде набагато легшим. Тим більше, думка про свою чарівність грітиме тебе щодня. А ось руки в гарячу воду, та й взагалі у воду зайвий раз пхати не варто. Ти все ще миєш посуд замість посудомийної машини? Праєш у тазі? Ніколи не роби цього без гумових рукавичок! Та й миючі засоби не чіпай, інакше твою нову красу не врятує навіть правильний догляд за нарощеними нігтями. До речі, збережеш не лише нігті, а й руки, адже вони разом із шиєю перші зрадливо натякають на вік жінки.
Взагалі, руки заслуговують на часті теплі ванни з сіллю або відварами трав, але нарощені нігті цього не люблять, а ось лосьйони і креми цілком підійдуть. Масло ж для нігтів і кутикули - відмінний догляд за нарощеними нігтями, воно зміцнить твою красу. Будь обережна з лаком та розчинником: ніякого ацетону в жодному разі, щоб не зіпсувати свій рідний ніготь! Та й базове покриття під лак на основі олії буде незайвим, а для гелевих нігтів так і зовсім обов'язковим: щоб гель не забарвився. Для полірування нового нігтя не можна користуватися звичайною манікюрною пилочкою - майстер повинен показати, якого інструменту тепер потребують твої нігтики.
Якщо ж ти вирішила, що нарощені нігті – це назавжди, і манікюр стосовно них зовсім не потрібен – ти помиляєшся! Рідний ніготь починає рости особливо швидко після процедури нарощування. І якщо красу не чіпати зовсім, вона скоро порушиться сама, тому заглядати до майстра для корекції варто раз на три тижні. У цьому випадку з нарощеними нігтями ти довго викликатимеш заздрісні погляди подруг та колег по роботі.