Народна мудрість каже: «Століття живи – вік вчися».
І якщо Ви бажаєте розвиватися у своїх знаннях, йти вгору кар'єрними сходами, досягаючи професійних вершин, Центр навчання та працевлаштування «Лідер» пропонує Вам навчальні курси.
Переваги у нас навчання.
- 20 років успішної роботи на ринку праці та освіти.
- Індивідуальний підхід кожного учня під час навчання. Ви зможете навчатись у той час, коли вам зручно.
- Вигідні фінансові умови: ми працюємо без передоплати, а для Вашого комфорту пропонуємо оплачувати навчання в кілька етапів.
- Кожен викладач нашого Центру володіє колосальним досвідом роботи як у викладацькій галузі, так і у своїй професійній сфері.
- Наш принцип: менше слів, більше. У викладанні ми наголошуємо на практику, що відповідає всім критеріям сучасної діяльності.
- Усі класи обладнані найновішою технікою.
- Ви отримаєте РЕАЛЬНІ навички та знання, за допомогою яких зможете успішно конкурувати на ринку праці.
- Пройшовши курс навчання, ми допоможемо Вам у працевлаштуванні та подальшому розвитку.
- Видаємо БЕЗКОШТОВНІ роздаткові матеріали, що базуються на планах навчання, розроблених нашими викладачами.
- Усі класи розташовані у місцях із зручною транспортною розв'язкою.
- Наша мета – надати Вам необхідний обсяг знань та умінь для подальшого розвитку у професійній діяльності. Увага! Центр навчання та працевлаштування «Лідер» пропонує вигідні акції (посилання на сторінку «акції») на навчання! Зателефонуйте нам і дізнайтесь подробиці.
Знання, отримані сьогодні, – це Ваш успіх завтра!
Центр навчання та працевлаштування «Лідер» пропонує Вам пройти курси web дизайну, внаслідок яких Ви зможете створювати сайти, виводячи їх на перші сторінки систем пошуку. Викладачі курсу є дизайнерами-практиками, тому вони, складаючи програму курсу, спиралися на змістову доступність та ємність кожного уроку.
Що Вам дадуть курси веб дизайну у нашому Центрі? Пройшовши їх, Ви зможете створювати макети сайтів, розробляти комфортну для відвідувачів навігацію, грамотно розміщувати корисну інформацію на сторінці, створювати та коригувати графіку, додавати зображення, банери, анімацію та тестувати свій проект перед тим, як запускати його. Ви зможете розробляти креативні, унікальні та продають сайти, які приносять чималий прибуток. Ви дізнаєтесь про принципи роботи сучасних систем управління сайтом, використовуючи ключові елементи програмування. Курси web дизайну допоможуть Вам розкрити свій власний потенціал як співробітник будь-якої веб-студії, а також у Вас з'явиться можливість відкрити свою веб-студію.
Курси веб дизайну у Чернігові стануть у нагоді не лише тим людям, хто планує пов'язати свою майбутню роботу з Інтернетом. Ми побудували програму курсів таким чином, що кожна людина у процесі отримує комплексні знання, які обов'язково стануть у нагоді в майбутньому.
Індивідуальний підхід до учнів, грамотна структура програми та прагнення навчити Вас необхідним знанням допоможуть Вам реалізувати свою мрію, ставши справжнім висококомпетентним дизайнером з великої літери!
Тел. 066 680 40 77,
063 432 98 58, 611 312
У програмі навчання:
Adobe PhotoshopВступ. Види та формати зображень. Особливості растрових зображень. Інтерфейс програми. Робочі області програми. Відкриття та закриття вікон. Зміна розмірів та роздільної здатності зображення. Способи скасування дій. Збереження файлу.Техніка малювання. Інструменти малювання. Вибір кольору. Налаштування інструмента пензля. Створення нового пензля. Робота з олівцем, гумкою. Використання заливки та градієнтних переходів.Виділення областей зображення. Інструмент виділення. Керування параметрами інструментів. Доповнення, віднімання та перетин областей виділення. Події із виділеною областю: масштабування, поворот, спотворення, деформації.Робота із багатошаровим зображенням. Навіщо потрібні шари? Способи створення, переміщення та видалення шарів. Керування шарами за допомогою панелі Шари. Зв'язування та об'єднання шарів.Створення колажів. Основні етапи створення комбінованого зображення.
Текстові шари. Робота з текстом інструмент. Застосування ефектів до текстових шарів: створення тіні, імітація обсягів, обведення контуру, деформація.
Використання масок. Швидка маска як один із способів виділення. Настройки швидкої маски. Маска шару. Коригування зображення за допомогою маски шару.
Фільтри. Види фільтрів. Налаштування параметрів фільтрів.
Векторні інструменти. Малювання векторних інструментів. Робота із примітивами. Інструмент малювання – перо. Робота з вузлами та напрямними.
Техніка ретушування. Застосування клонуючих інструментів для чищення та відновлення зображення. Корекція області: зміни яскравості та контрастності. Налаштування чорної та білої точки зображення.
Коригування зображення. Робота з колірним балансом та тоновими характеристиками зображення. Застосування коригувальних шарів панелі Шари.
Теорія кольору. Колірні режими. Підготовка зображення до друку. Формати зображення.
Adobe Illustrator
Вступ. Види та формати зображень. Особливості векторні зображення. Інтерфейс програми. Робочі області програми. Створення нового документа. Параметри сторінки. Зміна розмірів та роздільної здатності зображення. Способи скасування дій. Збереження файлу.
Робота із об'єктами. Зміна кольору заливки. Налаштування обведення об'єкта. Методи малювання примітивів. Види примітивів. Трансформування об'єктів.
Інструмент перо. Додаткові інструменти для малювання. Робота з вузлами та напрямними.
Текст. Налаштування параметрів тексту. Текст на шляху. Текст, вписаний об'єкт. Установки текстового поля.
Обробка контурів. Види взаємодії об'єктів. Інструменти деформації. Налаштування параметрів деформації.
Способи заливання об'єктів. Палітри: колір, зразки. Створення та застосування градієнтної заливки. Робота із прозорістю. Палітра Оформлення. Створення візерунків. Масштабування готових візерунків. Застосування інструмента для переходу.
Робота із сітчастим градієнтом. Особливості інструменту сітчастий градієнт. Налаштування параметрів. Робота з вузлами та напрямними. Заливка кольором.
Щітки та символи. Застосування та налаштування готових пензлів та символів. Створення нових пензлів та символів. Види пензлів.
Шари. Робота із шарами. Створення шарів та підшарів. Переміщення, виділення та видалення шарів та підшарів.
Робота з растровими зображеннями. Способи поміщення растрового зображення у програму. Редагування розмірів. Переклад растрового зображення на вектор. Види трасування. Ручної векторизації зображення.
Створення об'ємних зображень. Методи створення об'ємного об'єкта: витягування та скіс, обертання, поворот. Робота із параметрами об'ємного об'єкта.
Adobe Flash
Вступ. Інтерфейс програми. Робочі області програми. Створення нового документа. Параметри робочої області. Інструменти малювання та виділення: трансформація об'єкта, робота з кольором та контуром.
Анімація. Монтажна область: робота з шарами та кадрами. Види анімації: покадрова анімація, анімація форми, анімація руху.
Символи. Рух об'єкта по заданій траєкторії. Концепція символ і екземпляр. Види символи. Імпортувати символи з інших документів. Робота із бібліотекою. Створення шару, що направляє і направляється. Вкладена анімація.
Робота із маскою. Що таке маска? Створення шару, що маскує і маскується.
Текст. Редагування тексту. Види тексту. Застосування ефектів до тексту.
Робота із звуком. Імпортує звукові файли в програму. Редагування звукової доріжки. Способи узгодження звуку та анімації.
Action Script 2.0.
Перше знайомство з Action Script 2.0. Синтаксис мови Action Script 2.0 Палітра Дії. Типи сценаріїв. Події з кадрами. Робота із кнопками.
Основи програмної анімації. Умовні оператори та цикли. Робота із кліпами. Зміна властивостей об'єкта.
Програмне керування звуком. Функції, події та методи. Завантаження зовнішніх звукових файлів у ролик.
HTML
Створення HTML-документу. Структура HTML-документу. Безпечні кольори. Форматування тексту. Оформлення тексту та фону всієї сторінки. Стилі форматування кольорів. Текстові блоки
Практика: створення простої текстової HTML-сторінки.
Створення нумерованих та ненумерованих списків. Списки визначень. Розміщення на сторінці зображень. Взаєморозташування графічних елементів та тексту.
Практика: створення списків та вставка зображень у HTML-сторінку.
Концепція посилання. Обов'язковий формат посилань у документі. Види посилань. Посилання на об'єкти сторінок. Посилання зображень.
Практика: створення посилань на HTML-сторінці на інший HTML-документ.
Таблиця як один із основних способів завдання макету сторінки. Формат таблиці. Завдання розмірів таблиці. Робота з осередками. Створення таблиці із заголовком.
Практика: Створення порожній таблиці. Зміна тексту фону в таблиці. Створення першої сторінки сайту за допомогою таблиці.
Що таке форми. Основні типи елементів форм. Поля введення. Текстові поля. Поля передачі файлів. Кнопки. Перемикачі та прапорці. Списоки, що розкриваються.
Практика: Створення анкети.
CSS.
Знайомство із CSS. Способи завдання стилів. Типи селекторів. Одиниці виміру для CSS. Зміна властивостей шрифту.
Практика: створення зовнішнього CSS файлу. Прив'язка його до HTML - документу. Форматування тексту.
Зміна кольору елементів сторінки. Встановлення властивостей тексту.
Практика: Розміщення зображень та додаткове форматування сторінок.
Розміри, відступи та межі елементів. Відступи від меж блоку до вмісту елемента. Створення та властивості рамки елемента. Жорстка верстка сайту. Відображення елементів. Видимість елемента. Перенесення рядків. Перегляд курсору. Маркери списку.
Практика: Створення першої сторінки сайту методом жорсткої верстки.
Службова інформація про сайт. Основні елементи розмітки. Уявлення. Інформація про вміст сторінки. Символьні елементи. Деякі додаткові теги форматування тексту.
Практика: Доповнення основної структури HTML документа службовою інформацією.
Використання мультимедіа на сторінках сайту. Основні формати аудіо та відео файлів. Метки вбудовування мультимедіа.
Практика: Розміщення на сторінці сайту медіаплеєри.
Подання сайту. Основні види веб-сайтів. Структура веб-сайту. Основні принципи та структура World Wild Web. Концепція хостинг та домен. Розміщення сайту в Інтернеті.
Екзаменаційне завдання: створення сайту, розробка його структури та навігації Розміщення сайту в Інтернеті.
Поглиблений курс Adobe Photoshop
Вступ. Види та формати зображень. Особливості растрових зображень. Інтерфейс програми. Робочі області програми. Відкриття та закриття вікон. Зміна розмірів та роздільної здатності зображення. Способи скасування дій. Збереження файлу.
Техніка малювання. Інструменти малювання. Вибір кольору. Налаштування інструмента пензля. Створення нового пензля. Робота з олівцем, гумкою. Використання заливки та градієнтних переходів.
Виділення областей зображення. Інструмент виділення. Керування параметрами інструментів. Доповнення, віднімання та перетин областей виділення. Події із виділеною областю: масштабування, поворот, спотворення, деформації.
Робота із багатошаровим зображенням. Навіщо потрібні шари? Способи створення, переміщення та видалення шарів. Керування шарами за допомогою панелі Шари. Зв'язування та об'єднання шарів.
Створення колажів. Основні етапи створення комбінованого зображення.
Текстові шари. Робота з текстом інструмент. Застосування ефектів до текстових шарів: створення тіні, імітація обсягів, обведення контуру, деформація.
Використання масок. Швидка маска як один із способів виділення. Настройки швидкої маски. Маска шару. Коригування зображення за допомогою маски шару.
Фільтри. Види фільтрів. Налаштування параметрів фільтрів.
Векторні інструменти. Малювання векторних інструментів. Робота із примітивами. Інструмент малювання – перо. Робота з вузлами та напрямними.
Техніка ретушування. Застосування клонуючих інструментів для чищення та відновлення зображення. Корекція області: зміни яскравості та контрастності. Налаштування чорної та білої точки зображення.
Коригування зображення. Робота з колірним балансом та тоновими характеристиками зображення. Застосування коригувальних шарів панелі Шари.
Теорія кольору. Колірні режими. Підготовка зображення до друку. Формати зображення.
Corel Draw
Вступ. Види та формати зображень. Особливості векторні зображення. Інтерфейс програми. Робочі області програми. Створення нового документа. Параметри сторінки. Зміна розмірів та роздільної здатності зображення. Способи скасування дій. Збереження файлу.
Робота із об'єктами. Зміна кольору заливки. Налаштування контуру об'єкта. Методи малювання примітивів. Види примітивів. Трансформування об'єктів. Копіювання об'єктів.
формування об'єктів. Угруповання, об'єднання та поділ об'єктів. Типи перетворень. Порядок розташування на сторінці.
Створення та редагування контурів. Інструменти: вільне перо, перо, без. Додаткові інструменти для малювання. Робота з вузлами та напрямними.
Робота із заливками. Способи фарбування об'єктів. Інструмент заливки та інтерактивне заливання. Застосовує інструмент заливки сітки. Прозорість.
Засоби підвищеної точності. Лінійки. Сітки. Напрямні.
Розробка фірмового іміджу. Створення логотипу. Правила оформлення візиток. Розробка фірмових бланків.
Створення колірних переходів. Інструмент інтерактивне перетікання. Інструмент контуру.
Текст. Налаштування параметрів тексту. Текст на шляху. Текст, вписаний об'єкт. Текстові поля.
Використання спецефектів. Додавання перспективи. Створення тіні. Деформація форми об'єкта. Застосування об'єкта – лінзи. Надання об'єму об'єктам.
Робота з растровими зображеннями. Імпортує растрових зображень. Редагування. Трасування растрових зображень. Ручне трасування.
Теорія кольору. Колірні режими. Підготовка зображення до друку. Формати зображення.
Adobe Illustrator
Вступ. Види та формати зображень. Особливості векторні зображення. Інтерфейс програми. Робочі області програми. Створення нового документа. Параметри сторінки. Зміна розмірів та роздільної здатності зображення. Способи скасування дій. Збереження файлу.
Робота із об'єктами. Зміна кольору заливки. Налаштування обведення об'єкта. Методи малювання примітивів. Види примітивів. Трансформування об'єктів.
Інструмент перо. Додаткові інструменти для малювання. Робота з вузлами та напрямними.
Текст. Налаштування параметрів тексту. Текст на шляху. Текст, вписаний об'єкт. Установки текстового поля.
Обробка контурів. Види взаємодії об'єктів. Інструменти деформації. Налаштування параметрів деформації.
Способи заливання об'єктів. Палітри: колір, зразки. Створення та застосування градієнтної заливки. Робота із прозорістю. Палітра Оформлення. Створення візерунків. Масштабування готових візерунків. Застосування інструмента для переходу.
Робота із сітчастим градієнтом. Особливості інструменту сітчастий градієнт. Налаштування параметрів. Робота з вузлами та напрямними. Заливка кольором.
Щітки та символи. Застосування та налаштування готових пензлів та символів. Створення нових пензлів та символів. Види пензлів.
Шари. Робота із шарами. Створення шарів та підшарів. Переміщення, виділення та видалення шарів та підшарів.
Робота з растровими зображеннями. Способи поміщення растрового зображення у програму. Редагування розмірів. Переклад растрового зображення на вектор. Види трасування. Ручної векторизації зображення.
Створення об'ємних зображень. Методи створення об'ємного об'єкта: витягування та скіс, обертання, поворот. Робота із параметрами об'ємного об'єкта.
Підготовка зображення до друку.
Adobe Flash
Вступ. Інтерфейс програми. Робочі області програми. Створення нового документа. Параметри робочої області. Інструменти малювання та виділення: трансформація об'єкта, робота з кольором та контуром.
Анімація. Монтажна область: робота з шарами та кадрами. Види анімації: покадрова анімація, анімація форми, анімація руху.
Символи. Рух об'єкта по заданій траєкторії. Концепція символ і екземпляр. Види символи. Імпортувати символи з інших документів. Робота із бібліотекою. Створення шару, що направляє і направляється. Вкладена анімація.
Робота із маскою. Що таке маска? Створення шару, що маскує і маскується.
Текст. Редагування тексту. Види тексту. Застосування ефектів до тексту.
Робота із звуком. Імпортує звукові файли в програму. Редагування звукової доріжки. Способи узгодження звуку та анімації.
Action Script 2.0.
Перше знайомство з Action Script 2.0. Синтаксис мови Action Script 2.0 Палітра Дії. Типи сценаріїв. Події з кадрами. Робота із кнопками.
Основи програмної анімації. Умовні оператори та цикли. Робота із кліпами. Зміна властивостей об'єкта.
Програмне керування звуком. Функції, події та методи. Завантаження зовнішніх звукових файлів у ролик.
Відеофайли. Імпорт відеофайлів. Режими імпортування (впроваджене та зовнішнє відео). Налаштування компонентів FLVPlayBack.
Закріплення матеріалу. Розробка рекламного банера.
Підсумкове заняття. Відповіді на питання. Практичне завдання.
HTML
Створення HTML-документу. Структура HTML-документу. Безпечні кольори. Форматування тексту. Оформлення тексту та фону всієї сторінки. Стилі форматування кольорів. Текстові блоки
Практика: створення простої текстової HTML-сторінки.
Створення нумерованих та ненумерованих списків. Списки визначень. Розміщення на сторінці зображень. Взаєморозташування графічних елементів та тексту.
Практика: створення списків та вставка зображень у HTML-сторінку.
Концепція посилання. Обов'язковий формат посилань у документі. Види посилань. Посилання на об'єкти сторінок. Посилання зображень.
Практика: створення посилань на HTML-сторінці на інший HTML-документ.
Таблиця як один із основних способів завдання макету сторінки. Формат таблиці. Завдання розмірів таблиці. Робота з осередками. Створення таблиці із заголовком.
Практика: Створення порожній таблиці. Зміна тексту фону в таблиці. Створення першої сторінки сайту за допомогою таблиці.
Що таке форми. Основні типи елементів форм. Поля введення. Текстові поля. Поля передачі файлів. Кнопки. Перемикачі та прапорці. Списоки, що розкриваються.
Практика: Створення анкети.
CSS.
Знайомство із CSS. Способи завдання стилів. Типи селекторів. Одиниці виміру для CSS. Зміна властивостей шрифту.
Практика: створення зовнішнього CSS файлу. Прив'язка його до HTML - документу. Форматування тексту.
Зміна кольору елементів сторінки. Встановлення властивостей тексту.
Практика: Розміщення зображень та додаткове форматування сторінок.
Розміри, відступи та межі елементів. Відступи від меж блоку до вмісту елемента. Створення та властивості рамки елемента. Жорстка верстка сайту. Відображення елементів. Видимість елемента. Перенесення рядків. Перегляд курсору. Маркери списку.
Практика: Створення першої сторінки сайту методом жорсткої верстки.
Службова інформація про сайт. Основні елементи розмітки. Уявлення. Інформація про вміст сторінки. Символьні елементи. Деякі додаткові теги форматування тексту.
Практика: Доповнення основної структури HTML документа службовою інформацією.
Використання мультимедіа на сторінках сайту. Основні формати аудіо та відео файлів. Метки вбудовування мультимедіа.
Практика: Розміщення на сторінці сайту медіа-плеєр.
Подання сайту. Основні види веб-сайтів. Структура веб-сайту. Основні принципи та структура World Wild Web. Концепція хостинг та домен. Розміщення сайту в Інтернеті.
Підсумкове завдання: створення сайту-візитки, розробка його структури та навігації
Java Script
Введення у Java Script. Розміщення Java Script – сценарії в HTML-документі. Типи даних. Види діалогових вікон. Операції над даними. Умовні оператори. Оператори циклу. Практичні завдання.
Об'єктна модель документа. Ієрархія об'єктів вікна браузера. Поняття: об'єкт, властивості, метод. Практичні завдання.
Типи об'єктів Java Script. Створення функцій. Встановлення функцій як об'єкта. Оператор перебору властивостей об'єктів for ... in. Практичні завдання.
Вбудовані об'єкти. Класи вбудованих об'єктів: Array, Date. Практичні завдання.
Залікове заняття. Відповіді на питання.
66 - 68. Практична робота. Створення сайту та розміщення його в інтернеті.